דיקור סיני קוסמטי

טיפול דיקור סיני הינו טיפול קוסמטי המשלב בתוכו מחטים סיניים (אוקופנטורה) המשפרים באופן משמעותי את זרימת הדם, משחררים חסמים/דלקות/ גורמים לעור להיות מוצק יותר ופותרים בעיות עור כגון: סבוראה, פסוריאזיס ועוד

לא חייבים לעבור תחת סכין המנתחים או להזריק בוטוקס כדי להילחם בקמטים. טרנד הדיקור הקוסמטי מבטיח למצק ולהחליק את העור.

לצורכי אסתטיקה משמש היום הדיקור לטיפול באקנה אצל נשים צעירות, וממשיך לטיפול בצלקות, בעיגולים שחורים מתחת לעיניים, בכתמים, קמטים וקמטוטים, בעור נפול, עפעפיים נפולים, עור חיוור ועוד. מומלץ גם בהקשר של מיצוק העור.

מאחורי הדיקור האסתטי עומדת הבנה הוליסטית של הגוף שלנו. כך למשל, ברפואה הסינית עיגולים שחורים קשורים לכליות. כשהדיקור משפר את תפקוד הכליות, העיגולים השחורים נעלמים. “הדיקור הקוסמטי, מעבר לתועלות שלו לפנים, גם משפר את הזיכרון, עוזר לריכוז, לשמיעה וליכולת האנליטית”, גורם לזרימת דם טובה ומשחרר חסמים.

איך הטיפול עובד בפועל?

אנחנו משתמשים בטכניקה סינית שעובדת על נקודות גוף המסייעות לזרימת הדם, בשילוב טכניקות עיסוי וטכניקות מגע, עם כוסות רוח מסיליקון, תמציות צמחים שמוחדרות בחימום לפנים ועוד.

זאת מהות הטיפול: חומר הגלם נמצא במטופלים והוא לא חומר חיצוני. הדם שלנו עתיר חמצן וכשאני מזרימה דם לפנים הוא מייצר קולגן ואלסטין בצורה מוגברת. הדיקור משפר את תפקוד האיברים השונים שאחראים על איכות העור, על ניקוז רעלים מהעור ומשפר משמעותית פיגמנטציה.

כמה טיפולים צריך כדי לראות תוצאות?

“סדרה של עשרה טיפולים תראה שיפור משמעותי, הצערה של 5־10 שנים של מראה העור. אחרי חצי שנה מומלץ לבוא לטיפול אחת לחודש כדי לשמור על התוצאות”.

ולמי שכבר יש נפילת עור גדולה?

“אני יכולה לשפר את המצב אבל לא אחזיר את העור לגיל 20. הלקוח/ה תראה שיפור משצעותי בנראות העור, במיצוק, ובהרגשה הכללית”.

הטיפול עוזר מאוד גם במקרים של מחלות עור כגון: פסוריאזיס, סבוראה, ומחלות עור שונות.

מאמרים נוספים:

rf

זהו טיפול פורץ דרך בתחום הקוסמטיקה, אשר החליף את סכין המנתחים לטובת מכשיר מהפכני שגורם לשינוי בעומק התא.

קרא עוד »

hederation

טיפולי הידרציה הינו חלק מטיפול פנים, כאשר העור מיובש נשתמש בחומרים מזינים המרווים את העור בלחות לאורך זמן, הטיפול מתבצע ע”י מכשיר של אלקטרופורציה.

קרא עוד »

hifu

הוא טיפול מהפכני יעיל ואפקטיבי ומיועד לריפוי ושיקום העור על ידי טכנולוגיית אולטרסאונד המטפלת בטקסטורה של העור וגורמת למתיחה. זהו טיפול המגיע לשכבות עמוקות ביותר של העור. מכשיר לא פולשני המתבסס על טכנולוגיית גלי קול עוצמתיות.

קרא עוד »

mezoterapia

מיקרונידלינג (Microneedling) היא שיטת טיפול לא-פולשנית שבמהלכה אנו משתמשים במחטים קטנות (מיקרו-מחטים) כדי לדקור את העור.

מטרת הטיפול היא לייצר קולגן ורקמות עור חדשות עבור עור חלק, מוצק וצעיר יותר. הטיפול מתאים לטיפול בצלקות, קמטים ונקבוביות פתוחות.

קרא עוד »

hair removal

הסרת שיער לצמיתות מתבצעת ע״י מכשיר המתקדם בשוק, הידית היא ידית קור, אשר גורמת לתהליך להיות נעים ללא כאב, עם תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון.

קרא עוד »

face treatment

טיפול פנים הינו טיפול המחייה את העור, אינו תלוי בבעיית עור כזו או אחרת.

קרא עוד »

inbar ben aderet

register