טיפול RF

כל מה שרצית לדעת על טיפול גלי רדיו לפנים:

זהו טיפול פורץ דרך בתחום הקוסמטיקה, אשר החליף את סכין המנתחים לטובת מכשיר מהפכני שגורם לשינוי בעומק התא.

מכשיר ה RF מבוסס על טכנולוגית גלי רדיו שהינם בעצם גלים של אנרגיה חשמלית בתדירויות ואורכי גל שונים, היוצרים חימום כתוצאה מהתנגדות של רקמת העור שאינה מושפעת מפיגמנט ולכן יש לה השפעה עמוקה הרבה יותר. החימום בשכבות העור העמוקות ביותר מגיע עד לסיבי הקולוגן והאלסטין, יוצר מצב של פציעה מיקרוסקופית ומיד סיבי הקולוגן והאלסטין מתחילים ביצור סיבים חדשים והתוצאה היא מתיחה של אזור הפציעה. מכיוון שהפציעות הינן ברמה מיקרוסקופית העור מתמלא באלסטין ובקולוגן במהירות ואנו יכולים לראות הבדל משמעותי בטיפולים מועטים בלבד ללא כאב ההחלמה של ניתוח מתיחת פנים רגיל.

מרבית המכשירים שיצאו לשוק במהלך השנים האחרונות, הינם מבוססי טכנולוגיה אנרגטית – כזו המשתמשת באנרגיות שונות הרס מבוקר של העור על מנת שיתחדש. שיטות אלו מבוססות על מנגנוני ההגנה הטבעיים של עורנו. המכשירים גורמים לפציעה מקרוסקופית בשכבות העור השונות המעודדת את הגוף להפעיל את ההגנות הטבעיות שלו וכפעולה יוצאת מכך לגרום לייצור מוגבר של החלבונים החשובים (קולגן) למראה עור צעיר ורענן.

המכשירים החדישים מגיעים לכמה רמות עומק בעור באמצעות וויסות של המטפלת ומעוררים את האלסטין והקולוגן, האחראיים על גמישות העור והמראה החלק של העור, לרפא את הפציעה המיקרוסקופית שהם יוצרים. כשהעור עוסק בתהליך הריפוי, בד בבד הוא מחדש את מלאי החלבונים והתוצאה הינה מראה עור הרבה יותר מתוח וצעיר.

גלי רדיו לפנים – למי הטיפול מתאים?

מומלץ להתחיל בטיפולים כבר בשלהי שנות השלושים על מנת לשמר את גמישות וחיות העור וניתן גם להגיע בגילאי ה-70  כדי לחדש ולעבור תהליך עמוק של שיפור ושימור מצב העור.

כיצד מתבצע הטיפול?

טיפול גלי רדיו לפנים נעשה באמצעות מכשיר המחמם את הריקמה עד ל 42 מעלות צלזיוס, כאשר מולקולות המים מתאדות נוצר ההרס התאי ומיד מתחיל חידוש ובנייה של קולגן בעומק הדרמיס, הטיפול מאוד נעים, ללא תופעות לוואי, (יתכן אודם שהולך ונעלם מאוד מהר).

האם כולם מתאימים לטיפול?

בזמן המפגש עם הצוות בקליניקה וע”י אבחון מקצועי ניתן את הפרטים המדויקים, אם הנך נמצא מתאים לטיפול.

 

מאמרים נוספים:

acupuncture

טיפול דיקור סיני הינו טיפול קוסמטי המשלב בתוכו מחטים סיניים (אוקופנטורה) המשפרים באופן משמעותי את זרימת הדם, משחררים חסמים/דלקות/ גורמים לעור להיות מוצק יותר ופותרים בעיות עור כגון: סבוראה, פסוריאזיס ועוד

קרא עוד »

hederation

טיפולי הידרציה הינו חלק מטיפול פנים, כאשר העור מיובש נשתמש בחומרים מזינים המרווים את העור בלחות לאורך זמן, הטיפול מתבצע ע”י מכשיר של אלקטרופורציה.

קרא עוד »

hifu

הוא טיפול מהפכני יעיל ואפקטיבי ומיועד לריפוי ושיקום העור על ידי טכנולוגיית אולטרסאונד המטפלת בטקסטורה של העור וגורמת למתיחה. זהו טיפול המגיע לשכבות עמוקות ביותר של העור. מכשיר לא פולשני המתבסס על טכנולוגיית גלי קול עוצמתיות.

קרא עוד »

mezoterapia

מיקרונידלינג (Microneedling) היא שיטת טיפול לא-פולשנית שבמהלכה אנו משתמשים במחטים קטנות (מיקרו-מחטים) כדי לדקור את העור.

מטרת הטיפול היא לייצר קולגן ורקמות עור חדשות עבור עור חלק, מוצק וצעיר יותר. הטיפול מתאים לטיפול בצלקות, קמטים ונקבוביות פתוחות.

קרא עוד »

hair removal

הסרת שיער לצמיתות מתבצעת ע״י מכשיר המתקדם בשוק, הידית היא ידית קור, אשר גורמת לתהליך להיות נעים ללא כאב, עם תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון.

קרא עוד »

face treatment

טיפול פנים הינו טיפול המחייה את העור, אינו תלוי בבעיית עור כזו או אחרת.

קרא עוד »

inbar ben aderet

register