הסרת שיער

הסרת שיער לצמיתות מתבצעת ע״י מכשיר המתקדם בשוק, הידית היא ידית קור, אשר גורמת לתהליך להיות נעים ללא כאב, עם תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון.

הסרת שיער בשיטת DPC

נא להתעורר. החורף חלף הלך לו, ולנו אין ברירה אלא לחזור ולהשתעבד לפולחן הגזיזה. רגע לפני שאת גונבת לחבר שלך את ג’ל הגילוח והסכין.

מי שמאסה בכאב המריטה, בזיפי הגילוח ובטינופת של הקרם, יכולה לבחור  בין מספר אופציות המגיעות מתחום האסתטיקה הרפואית. הכירו את הלייזר, האינפרא והאפילציה – שלוש טכניקות העובדות על הרס פרמננטי, כלומר קבוע, של שורש השערה. אמנם אף אחת מהשיטות לא יכולה להבטיח הסרה של מאה אחוז, ועל אף ששינויים הורמונליים עשויים לגרום לתחייה מחודשת של שורשי שיער שכבר מתו – השיטות הללו משיגות את התוצאות הטובות ביותר.

בקליניקה עינבר ישנו מכשיר העובד בשיטת DPC המכשיר משלב בתוכו לייזר IPL

תהליך הסרת השיער מתבצע על ידי קרן אור הנספגת בפיגמנט שבזקיק השערה ומעכבת את צמיחתו מחדש. כאן אורך הגל נקבע בהתאם לפיגמנט ולצבע השיער לעומת צבע העור.

הטיפול בלייזר מתאים לאזורים נרחבים, והמטופלים האידיאליים הם בעלי שיער עבה וכהה, שלא סובלים מבעיות הורמונליות או ממחלות הפוגעות ביכולת הריפוי של העור (ויטלגו, סוכרת, ויטליגו וכו’) – ולא מתכוונים להיכנס להיריון או להניק.

המכשיר אינו עובד על שיער לבן.

הטיפול בנוי מסדרת מפגשים, עד להשגת התוצאות הרצויות.

מאמרים נוספים:

rf

זהו טיפול פורץ דרך בתחום הקוסמטיקה, אשר החליף את סכין המנתחים לטובת מכשיר מהפכני שגורם לשינוי בעומק התא.

קרא עוד »

acupuncture

טיפול דיקור סיני הינו טיפול קוסמטי המשלב בתוכו מחטים סיניים (אוקופנטורה) המשפרים באופן משמעותי את זרימת הדם, משחררים חסמים/דלקות/ גורמים לעור להיות מוצק יותר ופותרים בעיות עור כגון: סבוראה, פסוריאזיס ועוד

קרא עוד »

hederation

טיפולי הידרציה הינו חלק מטיפול פנים, כאשר העור מיובש נשתמש בחומרים מזינים המרווים את העור בלחות לאורך זמן, הטיפול מתבצע ע”י מכשיר של אלקטרופורציה.

קרא עוד »

hifu

הוא טיפול מהפכני יעיל ואפקטיבי ומיועד לריפוי ושיקום העור על ידי טכנולוגיית אולטרסאונד המטפלת בטקסטורה של העור וגורמת למתיחה. זהו טיפול המגיע לשכבות עמוקות ביותר של העור. מכשיר לא פולשני המתבסס על טכנולוגיית גלי קול עוצמתיות.

קרא עוד »

mezoterapia

מיקרונידלינג (Microneedling) היא שיטת טיפול לא-פולשנית שבמהלכה אנו משתמשים במחטים קטנות (מיקרו-מחטים) כדי לדקור את העור.

מטרת הטיפול היא לייצר קולגן ורקמות עור חדשות עבור עור חלק, מוצק וצעיר יותר. הטיפול מתאים לטיפול בצלקות, קמטים ונקבוביות פתוחות.

קרא עוד »

face treatment

טיפול פנים הינו טיפול המחייה את העור, אינו תלוי בבעיית עור כזו או אחרת.

קרא עוד »

inbar ben aderet

register