מזותרפיה / מיקרונידלינג

מיקרונידלינג (Microneedling) היא שיטת טיפול לא-פולשנית שבמהלכה אנו משתמשים במחטים קטנות (מיקרו-מחטים) כדי לדקור את העור. מטרת הטיפול היא לייצר קולגן ורקמות עור חדשות עבור עור חלק, מוצק וצעיר יותר. הטיפול מתאים לטיפול בצלקות, קמטים ונקבוביות פתוחות. ניתן לעבור את הטיפול גם כדי להעלים צלקות אקנה, כתמי שמש ו”עיגולים שחורים” מתחת לעיניים.

איך מתבצע טיפול במיקרונידלינג?

כאמור, מטרת הטיפול במיקרונידלינג היא להמריץ את העור לייצר קולגן, הוא החלבון האחראי, בין היתר, על שמירה על גמישות ורעננות העור. הגוף מאבד קולגן באופן טבעי עם הגיל ובעקבות פציעות. הרעיון הוא שהמחטים הזעירות דוקרות את העור ופוצעות אותו פציעה קלה, והעור מגיב ביצירת רקמת עור חדשה ועשירה בקולגן. רקמת העור החדשה תהיה מוצקה יותר ואחידה יותר בגוון ובמרקם.

במהלך הטיפול אדקור את העור דקירות קטנות באמצעות מכשיר דמוי עט, ואעביר את המכשיר באופן שווה על כל האזור המטופל. המחטים המשמשות בטיפול הן כה קטנות עד שהן כמעט לא מורגשות בזמן הטיפול, לעיתים יש אי נוחות בטיפול אבל משהו נסבל בהחלט, אנו מחדירים חומרים חדירים לעומק התאים לפני הטיפול.

למי מתאים הטיפול במיקרונידלינג?

קהל היעד של מיקרונידלינג הוא גברים ונשים בריאים המתמודדים עם אחד המצבים האלה או יותר:

  • צלקות אקנה
  • כתמי גיל או כתמי שמש
  • קמטים או קמטוטים
  • נקבוביות פתוחות
  • ירידה בגמישות העור
  • גוון עור לא אחיד

מיקרונידלינג משמש לעתים גם לטיפול בסימני מתיחה באזורים נוספים בגוף כגון הירכיים והבטן. ניתן להשתמש בו גם כדי להסתיר צלקות באזורים שונים בגוף.

משך הטיפול בין 45 דק’ עד שעה, איני עובדת עם חומרים הרדמה, העור נראה אדום לאחר הטיפול ויתכן שהאודם ילך ויתעצם, מקסימום 24 שעות, העור נראה מדהים לאחר הטיפול ויש שיפור משמעותי ביותר בעור, בטקסטורה, בשיפור הקמטים ועד…

הטיפול מתבצע בסדרת טיפולים, תלוי לאיזה מטרה הלקוח מגיע, בהתאם לזה נקבע מס’ הטיפולים.

הטיפול אינו מיועד לנשים בהיריון, אנשים הסובלים ממחלות עור כרוניות כגון פסוריאזיס או אקזמה, וגם לא לכאלה שיש להם פצעים פתוחים, היסטוריה של צלקות עור קלואידיות, או מי שעבר לאחרונה טיפול ברדיותרפיה, חולים אונקולוגים וחולי סכרת לא מאוזנים.

מאמרים נוספים:

rf

זהו טיפול פורץ דרך בתחום הקוסמטיקה, אשר החליף את סכין המנתחים לטובת מכשיר מהפכני שגורם לשינוי בעומק התא.

קרא עוד »

acupuncture

טיפול דיקור סיני הינו טיפול קוסמטי המשלב בתוכו מחטים סיניים (אוקופנטורה) המשפרים באופן משמעותי את זרימת הדם, משחררים חסמים/דלקות/ גורמים לעור להיות מוצק יותר ופותרים בעיות עור כגון: סבוראה, פסוריאזיס ועוד

קרא עוד »

hederation

טיפולי הידרציה הינו חלק מטיפול פנים, כאשר העור מיובש נשתמש בחומרים מזינים המרווים את העור בלחות לאורך זמן, הטיפול מתבצע ע”י מכשיר של אלקטרופורציה.

קרא עוד »

hifu

הוא טיפול מהפכני יעיל ואפקטיבי ומיועד לריפוי ושיקום העור על ידי טכנולוגיית אולטרסאונד המטפלת בטקסטורה של העור וגורמת למתיחה. זהו טיפול המגיע לשכבות עמוקות ביותר של העור. מכשיר לא פולשני המתבסס על טכנולוגיית גלי קול עוצמתיות.

קרא עוד »

hair removal

הסרת שיער לצמיתות מתבצעת ע״י מכשיר המתקדם בשוק, הידית היא ידית קור, אשר גורמת לתהליך להיות נעים ללא כאב, עם תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון.

קרא עוד »

face treatment

טיפול פנים הינו טיפול המחייה את העור, אינו תלוי בבעיית עור כזו או אחרת.

קרא עוד »

inbar ben aderet

register