הייפו HIFU

הוא טיפול מהפכני יעיל ואפקטיבי ומיועד לריפוי ושיקום העור על ידי טכנולוגיית אולטרסאונד  המטפלת בטקסטורה של העור וגורמת למתיחה. זהו טיפול המגיע לשכבות עמוקות ביותר של העור. מכשיר לא פולשני המתבסס על טכנולוגיית גלי קול עוצמתיות.

איך זה עובד?

טכנולוגיה HIFU עוברת באופן ממוקד דרך העור ללא פגע ומאפשרת לנקודת המוקד להגיע לשכבת העליונה של מערכת שריר-עצב (SMAS). בנקודה זאת האולטרסאונד פוגע בסיבי הקולגן והאלסטין, סיבים אלו מתכווצים והנפח של SMAS יורד, ובכך גורם למתיחת פנים מידית. טכנולוגיה HIFU גם גורמת לייצור סיבי קולגן ואלסטין חדשים.

ניתן להבחין שיפור בעור לאחר חודשיים מהטיפול הראשון, הטיפול גורם לאפקט מצטבר של מתיחה, לכן ממשיכים לראות עוד שינוים משמעותים לאחר כמה חודשים ובגלל שהקולגן ממשיך לחדש ולמצק את עור הפנים המראה משתפר  והתוצאות נשמרות גם לאורך זמן.

הטיפול מתאים למתיחה באזורים הנפולים של העור כמו “בולדוג” שריר צידי הפה, צוואר, והרמת הפנים.

הטיפול אינו מתאים לאנשים שסבלו מפשיאליס, (שיתוק בפנים), בעיות לב, סרטן וסכרת.

מאמרים נוספים:

rf

זהו טיפול פורץ דרך בתחום הקוסמטיקה, אשר החליף את סכין המנתחים לטובת מכשיר מהפכני שגורם לשינוי בעומק התא.

קרא עוד »

acupuncture

טיפול דיקור סיני הינו טיפול קוסמטי המשלב בתוכו מחטים סיניים (אוקופנטורה) המשפרים באופן משמעותי את זרימת הדם, משחררים חסמים/דלקות/ גורמים לעור להיות מוצק יותר ופותרים בעיות עור כגון: סבוראה, פסוריאזיס ועוד

קרא עוד »

hederation

טיפולי הידרציה הינו חלק מטיפול פנים, כאשר העור מיובש נשתמש בחומרים מזינים המרווים את העור בלחות לאורך זמן, הטיפול מתבצע ע”י מכשיר של אלקטרופורציה.

קרא עוד »

mezoterapia

מיקרונידלינג (Microneedling) היא שיטת טיפול לא-פולשנית שבמהלכה אנו משתמשים במחטים קטנות (מיקרו-מחטים) כדי לדקור את העור.

מטרת הטיפול היא לייצר קולגן ורקמות עור חדשות עבור עור חלק, מוצק וצעיר יותר. הטיפול מתאים לטיפול בצלקות, קמטים ונקבוביות פתוחות.

קרא עוד »

hair removal

הסרת שיער לצמיתות מתבצעת ע״י מכשיר המתקדם בשוק, הידית היא ידית קור, אשר גורמת לתהליך להיות נעים ללא כאב, עם תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון.

קרא עוד »

face treatment

טיפול פנים הינו טיפול המחייה את העור, אינו תלוי בבעיית עור כזו או אחרת.

קרא עוד »

inbar ben aderet

register