טיפולי פוסט אקנה

פוסט אקנה – חורים בפנים/חטטים/צלקות

תופעות פוסט אקנה מגיעות לאחר אקנה מכל סוגיו, בתופעות כוללות צלקות או כתמים או גם וגם יחד.

צלקות פוסט אקנה נוצרות ממספר סיבות: לחיצות אגרסיביות של פצעי האקנה בבית, אי טיפול הולם שיוצר צלקת ברקמת העור. ישנן 3 סוגי צלקות פוסט אקנה והתוכנית מטפלת בכל סוגי הצלקות.

בטיפול אנו  מעודדים יצירה של סיבי קולגן חדשים על ידי חומצות שונות שנמצאים בתכשירים,  הקולגן הוא החומר שמתקן את הנזק שנגרם בעור כתוצאה מהדלקת.

המוצרים גם גורמים לחידוש וקילוף התאים בצורה מבוקרת משכבת העור העליונה וכך להקטנת עומק הצלקות.

בסידרה בפוסט אקנה נעבוד עם תכשירים יעודים לבית לשימוש יומיומי וכמו כן מפגש אחת לחודש בקליניקה לטיפול בעזרת מכשיר לריפוי וטשטוש הצלקות.

במרבית המקרים יש שיפור משמעותי מאוד אך יש לעיתים רחוקות מאוד ישנם עורות שהטיפול בהם קצת פחות אפקטיבי וזאת מכוון שהעור יכול להיות רגיש מאוד לחומרים או למכשיר בקליניקה.

תופעות לוואי: יתכן אודם לאחר הטיפול, העור יתחדש ויהיה קצת רגיש, אנו נדאג להרוות אותו בהמון חומרי לחות.

מאמרים נוספים:

rf

זהו טיפול פורץ דרך בתחום הקוסמטיקה, אשר החליף את סכין המנתחים לטובת מכשיר מהפכני שגורם לשינוי בעומק התא.

קרא עוד »

acupuncture

טיפול דיקור סיני הינו טיפול קוסמטי המשלב בתוכו מחטים סיניים (אוקופנטורה) המשפרים באופן משמעותי את זרימת הדם, משחררים חסמים/דלקות/ גורמים לעור להיות מוצק יותר ופותרים בעיות עור כגון: סבוראה, פסוריאזיס ועוד

קרא עוד »

hederation

טיפולי הידרציה הינו חלק מטיפול פנים, כאשר העור מיובש נשתמש בחומרים מזינים המרווים את העור בלחות לאורך זמן, הטיפול מתבצע ע”י מכשיר של אלקטרופורציה.

קרא עוד »

hifu

הוא טיפול מהפכני יעיל ואפקטיבי ומיועד לריפוי ושיקום העור על ידי טכנולוגיית אולטרסאונד המטפלת בטקסטורה של העור וגורמת למתיחה. זהו טיפול המגיע לשכבות עמוקות ביותר של העור. מכשיר לא פולשני המתבסס על טכנולוגיית גלי קול עוצמתיות.

קרא עוד »

mezoterapia

מיקרונידלינג (Microneedling) היא שיטת טיפול לא-פולשנית שבמהלכה אנו משתמשים במחטים קטנות (מיקרו-מחטים) כדי לדקור את העור.

מטרת הטיפול היא לייצר קולגן ורקמות עור חדשות עבור עור חלק, מוצק וצעיר יותר. הטיפול מתאים לטיפול בצלקות, קמטים ונקבוביות פתוחות.

קרא עוד »

hair removal

הסרת שיער לצמיתות מתבצעת ע״י מכשיר המתקדם בשוק, הידית היא ידית קור, אשר גורמת לתהליך להיות נעים ללא כאב, עם תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון.

קרא עוד »

inbar ben aderet

register